2014 perc PING-PONG

2014 perc ping-pong

Immár ötödik alkalommal rendezte meg iskolánk a maratoni asztaliteniszt. Ebben az évben május 30-án 14 óra 26 perctől május 31-én éjfélig pattogott a labda. A célt ismét teljesítettük, 33 óra 34 percen keresztül folyamatos volt a játék, mindig volt legalább egy asztal, ahol ping-pongoztak. A holtpont idén hajnali 3 körül jött, amikor már csak 3 volt bártfás diák és a főszervező ütögetett, de fél négykor szerencsére jött a felmentő sereg, 4 korán kelő segéderő leváltott minket. Az esemény legnagyobb része alatt a teremben elhelyezett 4 asztal foglalt volt, sőt, sokszor – a szél ellenére – a kinti kettő is. A résztvevők száma körülbelül 120 volt. A legfiatalabb egy kisbaba, a legidősebb egy 66 éves úriember. Nagy örömömre idén is sok tanulónk a szüleivel – páran a nagyszüleivel – érkezett. Jó volt látni, ahogy a lelkes apukák tanítgatták szerválni lányaikat, ahogy egy asztal körül 10-en forgóztak, ahogy a páros játék fortélyait egyre-többen megérezték. Megható volt, ezért szeretném a nevüket is megemlíteni, hogy Pintér Jázmin harmadikos diákunk egy szép rajzzal, Bötkös Vanda negyedikes tanulónk pedig egy kreatív papírból készült ping-pongos életképpel lepett meg. Ezúton is köszönöm. Mint ahogy köszönöm kollégáim segítségét is, akik nélkül nem sikerülhetett volna ilyen jól ez a rendezvény.

Aki épp nem jutott asztalhoz, az idén is pihenhetett és erőt gyűjthetett a büfében, vagy megtekinthette az általam összeállított foci vb-s kiállítást. Hogy még jobban felhívjuk a figyelmet a közelgő nagy világeseményre, szombat délelőtt Tamás bácsi vezetésével egy magas színvonalú mérkőzés is lezajlott tanárok, apukák, kontra nagyobb diákok között.Szombat éjfélkor végül 35-en álltunk össze a csoportképre. Köszönöm, hogy eljöttek, hogy eljöttetek, ha minden jól megy, jövőre még egy perccel tovább játszhatunk!

Ui.: Köszönet Feri és Ricsi bácsinak is, akik áttanítóként is lelkes résztvevői voltak a 2014 perc ping-pongnak!

Földvári Zoltán

Még annyit fűznék hozzá a honlap szerkesztőjeként: KÖSZÖNJÜK ZOLI BÁCSI! 🙂

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.