Sportnap

Kedves Szülők!

Idén is megrendezzük a ,,SZÜLŐK-GYEREKEK JÁTÉKOS SPORTNAPJÁT”.

A szombati programmal egybekötjük a 2016 perces ping – pong maratont, ami már péntek délután elkezdődik.

A szombati programon a hagyományos labdarúgás és utcafutás mellett váltóversenyt is rendezünk. Reméljük, mindenki megtalálja a neki megfelelő programot.

Időpontja: 2016. május 7. (szombat)                                    Esőnap: 2016. május 14. (szombat)

A sportnap programjai

8.30 – 8.55                          GYÜLEKEZŐ ÉS SZABAD JÁTÉK                          (asztalitenisz, tollas stb.)

9.00                                       Közös zenés bemelegítés az iskola udvarán

9.10                                       „FUSSUK VÉGIG A BÁRTFA UTCÁT” – közös futás

9.30 – 10.00                        Férfiak és felsős gyerekek közös labdarúgó mérkőzése.

Nőknek, lányoknak ZUMBA foglalkozás (zumba oktatóval)

10.00 – 10.30                     Alsós fiúk labdarúgó mérkőzése.

NŐK – Darts bajnoksága, lányoknak korfball játék.

10.30 – 11.00                     Férfiak és felsős fiúk visszavágó labdarúgó mérkőzése.

NŐK korfball mérkőzése.

Lányok – fiúk MÉTA játéka.

11.00 – 11.30                     Alsós fiúk visszavágó labdarúgó mérkőzése.

Férfiak, fiúk TEKE bajnoksága.

Nők, lányok – ping-pong, tollas …..

11.30 – 12.00                     JÁTÉKOS SPORTVERSENY a szülők és a gyerekek közös csapataival.

12.15                                    A napi program értékelése, zárás.

Utána: Közös ebéd elfogyasztása az iskola udvarán.

PAPÍRGYŰJTÉS

Május 3-án papírgyűjtés lesz. Kérünk minden tanulót, szülőt, hogy segítse az újrafelhasználást és iskolánkat. A hulladékért kapott összeget környezetünk szépítésére, a gyerekek jutalmazására fordítja a Diákönkormányzat. A papír beszállítható iskolánkba előtte is, mert el tudjuk helyezni, amíg megérkeznek a konténerek. Köszönjük!